Oferta marki – koszule

            Klasyczna biała koszula , razem z jednolitym białym t-shirtem są elementarnymi składnikami damskiej szafy. Panie na całym świecie nie wyobrażają sobie swojej garderoby bez ich udziału. Dzięki wysokogatunkowym tkaninom służą przez lata i mogą być bazą dla niezliczonych stylizacji. Oferowane przez nich możliwości są wybitnie funkcjonalne i sprawdzą się o każdej porze roku. Rzućmy okiem na tych fenomenalnych ambasadorów damskiego stylu business oraz casual.

            Pierwotnie, koszule używane przez kobiety były bielizną ukrywaną pod sukniami. Wiele lat przyszło czekać paniom na używanie jej jako wyeksponowanej warstwy. Znaczące dla mody damskiej były ruchy emancypacyjne. Panie musiały przejąć niektóre z męskich ról. Podejmując pracę, często zarezerwowaną wyłącznie dla mężczyzn zaczęły chętnie korzystać również z męskich ubiorów. Z powodu trudnej sytuacji przerabiały je dostosowując do swoich kobiecych sylwetek. To wtedy upowszechnił się widok kobiet w spodniach i koszulach. Stały się symbolem pracy u podstaw oraz wielkich zmian. Także wtedy panie mogły uwolnić się nie tylko od obcisłych gorsetów i długich spódnic, ale także od dyskryminujących konwenansów i norm społecznych. Ówczesne gazety udowadniają jak wiele zmieniło się w modzie damskiej, w której zaczęły królować coraz odważniejsze zapożyczenia z męskiej garderoby.

            Analizując bieżące trendy można uznać, że zaszły ogromne zmiany. W obecnych czasach każda kobieta może wyrażać swoją osobowość oraz poglądy przez modę. Damskie ubiory pozwalają na stworzenie wygodnych propozycji, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Jednym z podstawowych elementów ubioru oficjalnego jest właśnie klasyczna biała koszula. Dopasowana do sylwetki jest wyrazem czystej elegancji. Już jedna sztuka daje niezliczone możliwości. Koszula z wysokiej jakości bawełny sprawdzi się jako baza dla oficjalnego garnituru. Połączona z bardziej fantazyjną spódnicą midi będzie duetem idealnym. Przeciwnie do panów, kobiety mogą pozwolić sobie na bardziej oryginalne i fantazyjne kroje. Warto postawić na podkreślające talię baskinki czy wytworne żaboty. Współczesną modyfikacją klasyki są także koszulowe sukienki w typie szmizjerki. Mając to na uwadze, nie dziwi więc uniwersalność białej damskiej koszuli.

            Wielbicielki klasyki, które ciągle poszukują swojego ideału zapraszamy do skorzystania z cieszących się uznaniem propozycji marki Lavard. W ofercie marki znaleźć można nie tylko formalne, ale także awangardowe modele. Panie z ich udziałem stworzą zestawy, które zachwycą najbardziej wymagające gusta. Zapraszamy do uzupełnienia swojej garderoby w niezbędne klasyki marki Lavard.